Przejdź do treści
Powiększ tekst: A A Awersja dla niedowidzących


 • Baner
Sprawdź wiadomości z Gminy
Biuletyn Informacji Publicznej
Mapa Gminy Bogoria

Program Działaj Lokalnie IX

Dzień dobry.

 

W związku z ogłoszeniem konkursu grantowego w ramach Programu „DZIAŁAJ LOKALNIE IX” POLSKO-AMERYKAŃSKIEJ FUNDACJI WOLNOŚCI i rozpoczęciem naboru wniosków od dnia 29 kwietnia 2016 r. przez Fundację Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży FARMa zwracamy się z prośbą o zamieszczenie poniższej informacji u Państwa na stronie internetowej.

 

-------------------------------------------------

Fundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży FARMa ogłasza nabór wniosków do konkursu grantowego „Działaj Lokalnie“. Program Działaj Lokalnie adresowany jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na rzecz DOBRA WSPÓLNEGO na terenie powiatu staszowskiego (gminy: Staszów, Rytwiany, Bogoria, Osiek, Łubnice, Połaniec, Oleśnica, Szydłów).

W ramach programu można pozyskać granty do 6.000 zł na projekty mające na celu pobudzanie lokalnej aktywności oraz rozwijanie dobra wspólnego.

W tym roku łączna pula na granty wynosi 55.000 zł. Nabór wniosków potrwa od 29 kwietnia do 5 czerwca 2016 r.

Realizacja projektów powinna trwać od 3 – 6 m-cy w okresie od lipca do grudnia 2016 r.

Wnioski są przyjmowanie za pośrednictwem GENERATORA wniosków dostępnego pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/

Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej Ośrodka Działaj Lokalnie w Staszowie www.dzialaj.fundacjafarma.pl w zakładce Konkurs 2016.

W trakcie trwania naboru wniosków będą organizowane spotkania informacyjne w wybranych gminach biorących udział w konkursie, o terminach będziemy informować na stronie www.dzialaj.fundacjafarma.pl oraz na profilu FB Ośrodka Działaj Lokalnie.

 

Program „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany jest od 2000 roku przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, a na terenie powiatu staszowskiego przez Fundację Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży przy wsparciu finansowym gmin: Staszów, Rytwiany, Połaniec, Bogoria, Szydłów, Łubnice oraz Starostwa Powiatowego w Staszowie.

-------------------------------------------------------

Ośrodek Działaj Lokalnie

ul. Parkowa 10

28-200 Staszów

  Urząd Gminy Bogoria

  ul. Opatowska 13
  28-210 Bogoria

  Telefon: 015 867-42-81
  Fax: 015 867-42-81
  Adres e-mail: urzad@bogoria.pl