Przejdź do treści
Powiększ tekst: A A Awersja dla niedowidzących


  • Baner
Sprawdź wiadomości z Gminy
Biuletyn Informacji Publicznej
Mapa Gminy Bogoria

W hołdzie Ojcu Świętemu śpiewaliśmy podczas Regionalnego Konkursu Piosenki Religijnej im. św. Jana Pawła II w Domu Kultury Bogorii od 2006 r.

W hołdzie Ojcu Świętemu śpiewaliśmy podczas Regionalnego Konkursu Piosenki Religijnej im. św. Jana Pawła II w Domu Kultury Bogorii od 2006 r. 

18 maja obchodzimy 100 lecie urodzin papieża św. Jana Pawła II. Z tej okazji przypominamy Wam w fotograficznym skrócie przebieg konkursu piosenki religijnej od 2006 roku, który był zorganizowany dla naszego Ojca Świętego w pierwszą rocznicę śmierci. Przez kilka lat był to Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej im. Jana Pawła II, ale z biegiem lat stał się konkursem regionalnym. Przez te 14 lat przewinęło się na scenie Domu Kultury w Bogorii tysiące młodszych i starszych wykonawców. Cieszyliśmy się na te wspólne spotkania, nawiązały się między nami przyjaźnie. Nasz konkurs to żywy pomnik dla Ojca Świętego, na pewno nie zniknie z kalendarza. Przez ostatnie lata odbywał się jesienią.

Wszystkim wykonawcom, opiekunom, członkom komisji, współorganizatorom, patronom, sponsorom którzy w różny sposób wspierali konkurs i w nim uczestniczyli  - dziękujemy. Wszystkich serdecznie pozdrawiamy. Powspominajmy raz jeszcze.

>>> Kliknij odnośnik aby pobrać album zdjęć <<<

Konkurs

W hołdzie Ojcu Świętemu śpiewaliśmy podczas Regionalnego Konkursu Piosenki Religijnej im. św. Jana Pawła II w Domu Kultury Bogorii od 2006 r. - 1

Urząd Gminy Bogoria

ul. Opatowska 13
28-210 Bogoria

Telefon: 015 867-42-81
Fax: 015 867-42-81
Adres e-mail: urzad@bogoria.pl